• TSK Mehmetçik Vakfı
  • Güncel Giriş Adresimiz

www.bilgibizden1.com

Olmuştur.

İletişim için Skype Adresimiz ;
    Kullanıcı Adı: Bilgibizden_1

Bunun Dışında Hiçbir Adrese İtibar Etmeyiniz.. BU HESAPDAN FARKLI HESABIMIZ YOKTUR..

Yatırımsız 15 TL Nakit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sabis2016

Kayıtlı Kullanıcı
Tmm üye olana değil ref getirene veriyolar bu vatandaşta sizi üye yaptı kendisi kazandı 15er tl sizde kazanmak için başkasını yapmanız lazım
Ama bunun gibi profesyonel yalan söylemeniz gerek oh ne güzel 2 günde 10 15 üye 200 250 koydu cebe
ben tam uye olmadim e devletten adresimi yollamadim yani hesap onayli degil suan

Metehan

Yönetici
SüperAdmin
Şuan Bitay'ın Yetkilileri Konuyu İnceliyor @crıpto22 'in Hesabıda Askıya Alınmıştır.. Sizin Üzerinizden Kazanç Sağlayamacaktır. Biz Sizler Kazanç Sağlayın Diye İzin Verdik Bundan Sonra Böyle Ref'li Konular Açan Olursa Banlanacaktır

BilgiBizden

Yönetici
Supervisor
Sayın Üyelerimiz BİTAY Firması Bu Konu Yüzünden Üye Olan Arkadaşları Mağdur Etmemek Adına Üye Olan Herkezin Hesabına Pazartesi İtibariyle 15 TL Ekleme Yapacaktır. Kendilerine Formumuz Ve Üyelerimiz Adına Teşekkür Ederiz..

Ayrıca Cripto22 Kullanıcı Adlı Üyeyede Gerekli Yaptırımlar Uygulanmıştır..

BilgiBizden

Yönetici
Supervisor

Kampanya koşulları aşağıda bulunmaktadır.
Kampanya Bilgilendirmesi :

• 22 Temmuz - 1 Eylül arası tarihlerde geçerlidir.
  • Kampanya sadece Mobil Uygulamamız da bulunmaktadır.
  • 15 TL kazanabilmek için davet ettiğiniz kişilerin Aktif Kullanıcı* kriterine uyması gerekmektedir.
  • Aktif Kullanıcı olan Arkadaşlarınızdan 15 TL 'yi kazanabilmeniz için ; arkadaşlarınızın bir Alım / Satım işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir.
*Aktif Kullanıcı : Bitay 'da hesap açan herkesin Aktif statüsüne geçmesi için , uygulamamızda bulunan "Hesap Onayı" işlem adımlarından Kimlik Doğrulamayı ve Adres Onayı işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.

** Davet yoluyla kazandığınız tüm bakiyelerin hakedişi her ayın 1. gündür.

*** Şirketimizin para çekme / yatırma ve Al / Sat yapma alt limiti 100 TL olup ; kazandığınız bakiyeleri çekebilmeniz için minimum 7 arkadaşınızın Kampanya Koşullarını yerine getirmesi gerekmektedir.

**** Bu kampanya , başka bir kampanyamız ile birleştirilemez.

***** Kampanya 10.000 kişi ile sınırlıdır.

****** Bitay Teknoloji A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

• Like
Tepkiler: Hamsi99
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...