• TSK Mehmetçik Vakfı
 • Güncel Giriş Adresimiz

  www.bilgibizden1.com

  Olmuştur.

  İletişim için Skype Adresimiz ;
  Kullanıcı Adı: Bilgibizden_1


  Bunun Dışında Hiçbir Adrese İtibar Etmeyiniz.. BU HESAPDAN FARKLI HESABIMIZ YOKTUR..

Betnano'dan Skor Tahmin Yarışması

BilgiBizden

Yönetici
Supervisor
Katılım
15 Mart 2019
Mesajlar
643
Tepkime puanı
692
Puanları
93
Göztepe - Sivasspor karşılaşmasının skorunu bilip, aşağıda yazılı şartları yerine getiren herkese 50 TL FREE BET ( ÜCRETSİZ BAHİS )
Skor yarışmasına katılım sadece www.betnanodunyasi1.com üzerinden yapılabilir.

Bu etkinlikte yatırım şartı yoktur!50 TL FREE BET ( ÜCRETSİZ BAHİS ) NEDİR ?
Free bet ( Ücretsiz bahis ) BETNANO bonus ödüllendirme sistemidir. Örneğin; BETNANO tarafından yapılan bir etkinlik sonucunda 100 TL FREE BET kazandınız. Kazandığınız bu ikramiyeyi tercihleriniz doğrultusunda 2 oran ile değerlendirdiniz. Yaptığınız tercihin kazanması durumunuza hesabınıza yansıtılan FREE BET, kupon yaparak kazandığınız ikramiyeden düşerek ANA BAKİYE HESABINIZA YANSIYACAKTIR.


 • Yarışmaya katılım yaptığınız kullanıcı adını, yarışmaya katılım sonuçlandıktan sonra değiştiremezsiniz.
 • Sosyal Medya Hesaplarımızdan en az bir tanesini mutlaka takip etmeniz gerekmektedir.
 • Twitter @BetnanoDestek
 • Yukarıdaki şartları yerine getirmeyen üyelerimiz / takipçilerimiz yarışmayı kazanma durumlarında dahil belirtilen ödülleri alamazlar.
Yarışmaya Nasıl Katılabilirim ?

Açıklama yazısının alt kısmında bulunan ''kullanıcı adınız'' kutucuğunun yanındaki ilgili alana kullanıcı adınızı yazınız. Devamında hemen altında bulunan ev sahibinin maçtaki skor sayısını, ardından konuk takımın skor sayısını seçiniz. Örneğin ev sahibi kutucuğundan 1 , konuk takım kutucuğundan 3 rakamlarını seçerseniz maçı konuk takım 3-1 yenecek şeklinde tahminde bulunmuş olursunuz.

SOSYAL MEDYA BONUSLARI BİLGİLENDİRME

 • Yarışmada kazanılan bonusların tamamı aksi belirtilmedikçe etkinlik bitiminin takibinde bulunan saat 02:00 ile 13:00 arasında kazanan hesaplara tanımlanır. .
 • Her üyemizin bir tahmin hakkı vardır. Aksi bir durum tespit edilirse kazanımların tamamı silinecektir.
 • Bu etkinlikte kazanılan Free Bet çevrimsizdir. Kazanılan ikramiyeyi Betnano hesabınızdaki ''BONUS'' kutucuğunuzdan aktif ettiğinizde ilgili ikramiye Free Bet hesabınıza yansır. Free Bet direk çekilebilir bir ikramiye değildir.
 • Sosyal medya yarışma yada etkinlik bonuslarında aldığınız bonuslarıdan makimum bonusun on katı çekim yapabilirsiniz. Örneğin kazandığınız bonus 30 TL olsun. Bu durumda bonus üzerinden maksimum çekebileceğiniz ikramiye 300 TL 'dir .
 • Sosyal medya etkinlik ve yarışmaları ile ilgili bilgileri sosyal medya hesaplarımızdan alabilirsiniz. Bu konular ile ilgili her hangi bir sorununuz ile canlı destek birimimize bağlandığınızda, ilgili birim de sizleri sosyal medya hesaplarımıza yönlendirecektir.