• TSK Mehmetçik Vakfı
 • Güncel Giriş Adresimiz

  www.bilgibizden1.com

  Olmuştur.

  İletişim için Skype Adresimiz ;
  Kullanıcı Adı: Bilgibizden_1


  Bunun Dışında Hiçbir Adrese İtibar Etmeyiniz.. BU HESAPDAN FARKLI HESABIMIZ YOKTUR..

Paysafe Kart Nedir ?

BilgiBizden

Yönetici
Supervisor
Katılım
15 Mart 2019
Mesajlar
656
Tepkime puanı
711
Puanları
93
Paysafe Card Önceden Ödemesi Yapılmış Kartlardır. Paysafe Card, Avrupa Ülkelerinde Gelişmekte Olan Bir Platformdur. İnternet Teknolojilerinin Gelişmesiyle Güvenlik Açıkları Da Meydana Gelmiştir. Paysafe Card Internet Alışverişin Hızlı Arttığı Bu Günlerde Hızla Popülerleşiyor Ve Sizlere Güvenli Alışverişin Imkanı Sunuyor.
Aldığınız Bu Paysafe Hazır Kartları, Internet Üzerinden Yaptığınız Her Türlü Alışverişte Gönül Rahatlığıyla Kullanabilir, Ödemelerinizi Geride Hiç Bir Iz Bırakmadan Bu Paysafe Kartlar Ile Güvenli Bir Şekilde Yapabilirsiniz. Paysafe Kartların En Önemli Özelliği Müşteri Hiçbir Şekilde Banka Yada Kredi Kartı Verilerini Vermek Zorunda Olmadığı Için, Müşteri Veri Hırsızlığına Karşı Korumadadır Ve Tamamen Anonim Yani Tanımsızdır. Avrupa Ülkelerinde Paysafe Kartları, Post Makinelerinden De Işlevselliğini Sürdürmektedir Ve Paysafecard Avrupa Da 2007 Yılının En Ilgi Çeken Ürünü Olmuştur.
Değerleri 10 EUR ,25 EUR ,50 EUR, 100 EUR Arasında Olan 4 Farklı Paysafecard Yükleme Seçeneği Ve Ukash Ödeme Seçeneği Bulunmaktadır. Binlerce Online Alışveriş Merkezi Paysafe Kart Ile Ödemeyi Kabul Ediyorlar. Ogame.De, Skype.Com, Amazon.De, Msnmusic.Com Ve Buna Benzer Siteler Paysafecardı Desteklemektedirler. PaysafeCard, Piyasaya BAW AG P.S.K. Ve Commerzbank AG Tarafından Sunulmaktadır Ve Internet Ortamında Ödeme Yapılmasını Sağlayan Avrupa’Daki Ilk Ön Ödemeli Paysafe Kart Olup Bu Kartın Güvenliğini Daha Da Arttırmak Için Dilerseniz Paysafecard’ınız Için Ödeme Işlemi Sırasında Girmeniz Gereken Bir Şifre Belirleyebilir Ve Böylece Kartınızı Güvence Altına Alabilirsiniz..

https://www.paysafecard.com/tr-tr/
Bu Adresten Basit Bir Şekilde Paysafe Card'ınızı Alabilirsiniz..